Amway – ocenění Korunních a vyšších VPA

Zde budou shromažďována ocenění Korunních a vyšších kvalifikací z celého světa. Přístup k souborům je zaheslován. Heslo je dostupné na vyžádání. Stažení je podmíněno tím, že poskytnete výměnou nějaký Amagram či jiný materiál, který se ještě nenachází v archivu Amway-Fakta.

Stažené materiály je možno používat pouze pro soukromé účely a je zakázáno je dále šířit.

POSLEDNÍ AKTUALIZACE (4.8.2022): Lee Jun Ho & Sim Hwa Yeong – Crown recognition

Vyhledávání

Vyhledávaný výraz (jméno, úroveň, rok…) zadejte níže.

Pozn.: výraz “crown” nebo “recognition” vyhledá všechna dostupná ocenění

Rating: 10.00/10. From 5 votes.
Please wait...

25 Komentářů k "Amway – ocenění Korunních a vyšších VPA"

 1. Dobrý den, měla bych zájem o heslo, abych se dostala k materiálům o ocenění nových crownu. Amway je můj život, a myslela jsem si, ze o něm vím téměř vše, co se dá 🙂 Vaše stránky mě vyvedly z omylu, ale jen v dobrém 🙂 Vaše práce je uzasna. Bohužel asi nemám k dispozici Amagramy, které bych mohla vyměnit za heslo. Máte totiž hodně materiálu 🙂 Mate tedy jiný návrh, co bych mohla za heslo poskytnout? Děkuji. Jen tak dál, vaše práce zde je skvělá 🙂 Jana Mozici

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 6.4.2021 z 16:54 | Odpovědět

   Zdravím, děkuji za uznání. 🙂 Je fakt, že v archivu je toho hodně, ale přesto jsou některé věci, které v něm chybí. Bohužel, vzhledem k tomu, že lidi, kteří archiv dávali dohromady, do něj investovali spoustu času, úsilí i peněz, není reálné, abychom všechny materiály dali všem volně k dispozici. Proto ta podmínka, že zájemce musí poskytnout nějaký materiál výměnou.
   Ale za tu pochvalu a za to, že jste jedna z prvních, si vyberte jeden Amagram, který Vás zajímá, a já Vám k němu pošlu heslo. 🙂

 2. Tak se stále nemohu rozhodnout, o který Amagaram si mám říci 🙂 Tak nechám volbu na Vás. Určitě jsou všechny super. Krásný den

 3. Avatar for Marian Buštík Marian Buštík | 7.1.2022 z 21:40 | Odpovědět

  Dobrý den.
  Napsal jsem na Wikipedii článek o Ester Hicks. Její manžel Jerry v rámci podnikání Amway dosáhl jednu z nejvyšších pozic. Sbírám materiály k napsání samostatného článku jen o něm. Můžete mi k této osobě poskytnut nějaké informace, např články z firemních tiskovin? Děkuji za odpověď a ochotu. Marian Buštík

 4. Zdravím, nemáte nějaké info o změnách na nejvyšších pozicích zveřejněných po srpnu 2021? Tedy jestli se ví o nějakém novém crownovi, či jestli proběhly posuny mezi korunními kvalifikacemi (z crowna na zakladatelského crowna apod). Děkuji za případné info.

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 3.8.2022 z 10:07 | Odpovědět

   Zdravím, zatím posledního Crowna, kterého jsem dohledal (a doplnil do reportu za rok 2021) je Lee Jun Ho & Sim Hwa Yeong (이준호&심화영) – Crown (Korea, 8/2021)

   Bohužel, s pravidly GDPR a postupným rušením Amagramů je čím dál tím těžší dohledávat kvalifikace z celého světa. Proto je potřeba naléhat na Amway, aby třeba jednou do roka vydala něco jako Profily úspěchu, kde by byli zveřejněni Diamanti a výše z celého světa (samozřejmě za dodržení všech pravidel GDPR).

   Zkusím zapátrat, ale moc šancí tomu nedávám. Z velkých trhů přestala vydávat Amagram Čína, Malajsie, Indie a další. Naopak Korea, Japonsko nebo Taiwan ho vydávají. Některé země se rozhodly jít cestou zveřejňování kvalifikací na Internetu, ale mají to tam jen za uplynulý rok a pak to smažou, takže dohledávat něco z předchozích let je dnes prakticky nemožné, pokud to nemáte zálohované.

   • Děkuji za informaci. Myslíte, že by bylo možné něco o tom novém Crownovi z Koreje (Lee Jun Ho & Sim Hwa Yeong) zjistit, případně přidat Amagram s jeho příběhem?

   • Amagram. Tento časopis jsem měl opravdu rád.

    Rušením Amagramu jde Amway cestou zpět!!

    Sorry jako … 😉

    • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 3.8.2022 z 18:25 | Odpovědět

     Tak za tohle můžete poděkovat především EU a jejich opatřením na ochranu osobních údajů… Nicméně faktem je, že kvalita Amagramu šla s online verzí neskutečně dolů. Zlatý tištěný Amagram z 90. let nebo americké Amagramy ze 60-90. let… Ale zase je otázka, zda současné generace odkojené jednominutovými videi na youtube by v sobě našly chuť přelouskat celý časopis… 😉

     Sekce ocenění bude sice stále existovat přímo na stránkách Amway, ale papírovým časopisem si už nezalistujeme. A známe všichni, jak to u online verzí chodí. Občas nějaká chyba, občas nedostupný příběh, občas někde něco někomu vypadne nebo to nebude fungovat v daném prohlížeči… Zkrátka online verze nikdy nebude taková jako tištěná, která musela projít korekturou.

     • Když už zrušili Amagram, mohla by Amway také zrušit poplatky za obnovení licence.

      Alespoň nebude mít výmluvy ohledně nákladů a distribuce 😉

      • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 4.8.2022 z 7:44 | Odpovědět

       On ten poplatek není jen za Amagram. Amway poskytuje řadu služeb, které byste si, jako podnikatel, musel zaplatit tak jako tak. De facto i bonusové faktury byste měl firmě připravovat Vy, což znamená sledovat bodovou hodnotu a obchodní objem a počítat provize. Nicméně kdyby to tak bylo, tak už firma dávno neexistuje, protože si dovedu představit ty částky na těch fakturách. 😀 Ale souhlasím, že by mohli snížit poplatek za obnovení (přestože já už ho spoustu let neplatím, protože mám obnovení zdarma díky obratům).

 5. Pozn. Admin: Odkaz na film zakázaný soudem kvůli účelového zkreslování informací smazán.

  Pane Vláďo, za prvé, používejte prosím pouze věrohodné zdroje, když už sem chcete postovat nějaké odkazy. Za druhé, jestli něco tvrdí nějaký nezávislý distributor, si prosím strčte za klobouk a ukažte nám, co tvrdila samotná Amway. Za třetí, Amway skutečně s řadou z těch firem v USA spolupracovala v rámci tzv. Personal Shoppers katalogu. Než o tom začnete blábolit, zjistěte si o tom něco.

 6. Kolik Vám Amway platí za cenzuru a ” ututlávání ” nepříjemný pravdy ?? Díky za odpověď 😆

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 7.8.2022 z 20:31 | Odpovědět

   Amway mi za cenzuru a “ututlávání” nemusí platit nic. Holt si zvykněte, že ke svým tvrzením budete muset doložit důkazy. Což jde těžko, protože jsou to povětšinou lži, a to je také důvod, proč byly smazány.
   Stejně jako nevěrodné video, ve kterém žádný představitel firmy Amway nic neslibuje, jak jste se to snažil prezentovat Vy. Toť celé. Jinak pořád platí to, co jsem Vám sdělil už asi 1000x. Dodejte jediný důkaz, že Vám Amway něco slíbila a nesplnila to a bude zveřejněn. Hezký den.

   • 😆😆😆 … to vidím. Každý záznam. Každý důkaz musí být bez milosti odstraněn. Mimochodem, komunisti se chovali přesně jako nyní Amway!

    Jde vidět že vůdci Amway se zmiňovaného filmu bojí jako ” čert kříže ” 😆😆😆

    • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 8.8.2022 z 11:40 | Odpovědět

     Nic jste nepochopil a vlastně se tomu ani nedivím…
     Nikdo se ničeho nebojí, jen nevidím důvod, proč lhářům pomáhat v šíření jejich propagandy. Až mi vysvětlíte, proč je podle Vás šíření lží k něčemu dobré, a já se na tom s Vámi shodnu, třeba to zveřejním.
     A prosím, naučte se rozlišovat mezi pojmy. Označovat lži za důkazy může jen naprostý ….. (čtenář si jistě doplní sám).

  • Vláďa potvrzuje všeobecně známou věc. Řada méně úspěšných firem podnikajících na bázi síťového marketingu si platí lidi, aby Amway – světovou jedničku – pomlouvali a šířili o ní lži. Vláďa je toho svým způsobem důkaz. Jak jinak si vysvětlit, že (předpokládám) dospělý člověk tráví hodiny a hodiny týdně tím, že šíří lži v diskusích a dělá to stále dokola. Neznám žádného schopného nebo úspěšného člověka, který by takto nesmyslně trávil čas. Admin zasluhuje velký respekt, že s tímto trollem ztrácí zase svůj čas, když je dnes již jasné, že Vláďovi nejde a ani nikdy nešlo o gentlemanskou diskusi.

 7. Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 8.8.2022 z 14:30 | Odpovědět

  Vláďo, už mě nebavíte. Dokud svá tvrzení nepodložíte důkazy, nebude žádný z Vašich přihlouplých komentářů zveřejněn. Tečka.

  • Pozn. Admin: Opětovné blábolení smazáno. Ale alespoň je vidět, že kritici se nezmůžou na nic, než na šíření lží, které byly dokonce zakázány soudem. Tomu se říká úroveň “argumentace”. Ani bych se nedivil, kdyby Vláďa využíval stejně “věrohodné” zdroje i při jiných příležitostech. Obhajujete také zločince, kterým byla u soudu prokázána vina? Šíříte dezinformace o situaci na Ukrajině nebo ohledně COVIDu? To jen pro úplnost, abychom věděli, s kým máme co do činění.

   • Rozumím Vám, za komunismu bylo také mnoho filmů soudem, vládou a tehdejším systémem zakázáno. Dokonce hrozilo stíhání osob které by zakázaný filmy šířili.

    • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 9.8.2022 z 12:25 | Odpovědět

     Nerozumíte vůbec ničemu a hlavně nemáte ponětí o skutečném významu svobody slova. Dovolte mi, abych Vám to vysvětlil.
     Názor může mít kdokoliv jakýkoliv. Například Váš názor může být, že Země je placatá. A pokud napíšete: “Dle mého názoru je Země placatá”, pak se, kromě toho, že si lidé zaťukají na čelo, když si Váš příspěvek přečtou, nic nestane.
     Pokud ale napíšete: “Země je placatá a ti, kdo tvrdí, že ne, jsou podvodníci” nesmíte se divit, že následuje reakce, kdy se ostatní budou dožadovat důkazů a pokud se jim jich nedostane, příp. to budou dezinformace z dezinformačních webů, budete označen za lháře = nesete za své jednání důsledky.

     V případě tvrzení, že Země je placatá, je to celkem jedno, protože Vaše tvrzení nikoho nepoškozuje. V případě Amway je to ovšem jinak.

     A proto tu máme trestný čin pomluvy, i když v praxi je velmi těžké prokázat míru zaviněné škody a tudíž není moc využívaný. Film je ale z hlediska míry nebezpečnosti trochu někde jinde než internetová diskuze. Z tohoto důvodu polský soud (v době, kdy už tam dávno nebyl komunismus) Vámi protěžovaný film zakázal. Vy si z rozhodnutí soudu evidentně nic neděláte a pomáháte šířit nepravdivé informace o Amway, což podle mě jen ukazuje na úroveň Vašeho IQ.

     Pokud jste si tak jistý, že Amway něco slibovala a nesplnila to, naplňuje to znaky podvodu a máte tedy právo zažalovat Amway u soudu. Neudělal jste to a ani to neuděláte, protože žádné důkazy, které by podpořily Vaše tvrzení, nemáte a ani mít nemůžete. Čili o čem se tu vlastně bavíme? O tom, že máte vztek, že si nemůžete o komkoli/čemkoli plácat, co chcete, aniž byste za to nesl následky. To je celé. Je to jednoduché, i když po debatě s Vámi uznávám, že to asi nemusí pochopit každý.

 8. Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 10.8.2022 z 14:58 | Odpovědět

  Vláďo, nevím, jestli se mi to podaří někdy dostatečně vysvětlit tak, abyste to pochopil i Vy, ale neustálým spamováním diskuze něčím, co rozhodně není důkaz Vašeho tvrzení, že Amway Vám něco slibovala a nesplnila to, ničeho nedosáhnete. Já po Vás vyžaduji tvrzení firmy Amway, tj. článek v Amagramu, e-mailovou komunikaci s firmou, příp. záznam některého ze zaměstnanců firmy, jak hovoří jménem firmy Amway a slibuje za firmu něco, co následně nesplnila. Nezajímá mě to, co řekl před 25 lety nějaký distributor, který možná už dnes ani Amway nedělá. Notabene, pokud je jeho projev vystřižený z kontextu a film pak zveřejněn jako “dokumentární”, přestože jeho zveřejnění kvůli zkreslování informací zakázal soud. Chápete to? Nebo zase nic?

1 Trackbacks & Pingbacks

 1. Amway Japonsko: Nový Crown & Crown Ambassador | Amway – Fakta

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close