Manželka dědice Amway novou ministryní školství USA

Nová ministryně školství Betsy DeVos

Nová ministryně školství Betsy DeVos (foto: Twitter)

Před několika hodinami bylo oznámeno, že nový prezident USA Donald Trump si jako novou ministryni školství vybral paní Betsy DeVos, manželku bývalého prezidenta Amway Dicka DeVose.

Betsy se spolu se svým manželem, synem Riche a Helen DeVosových, věnuje podnikání a charitě a skrz svoji nadaci věnovali na vzdělávání a umění za posledních 27 let stovky milionů dolarů.

Betsy DeVos je předsedkyní Aliance pro svobodnou volbu vzdělávání a členkou rady Nadace pro prvotřídní vzdělávání. S manželem Dickem investují do rozvoje čistých energií a čistých technologií.

Blahopřejeme a věříme, že volba nového prezidenta byla správná!

ČTĚTE TAKÉ:

Rating: 9.40/10. From 25 votes.
Please wait...

24 Komentářů k "Manželka dědice Amway novou ministryní školství USA"

 1. Tak to je tedy pecka. To by mělo těm několika zbylým ušmudlaným kritikům Amway zase zasadit pěkný úder do palice, aby se jim v ní třeba rozsvítilo.

 2. Avatar for Jitka Krupičková Jitka Krupičková | 24.11.2016 z 10:58 | Odpovědět

  Jsem hrda’ na naší firmu a moc si vážim že mohu s ni spolupracovat.

 3. Avatar for Jarmila Zikmundová Jarmila Zikmundová | 24.11.2016 z 11:57 | Odpovědět

  Super☺

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 1.12.2016 z 23:25 | Odpovědět

   Líbí se mi, jak o tom, že se jedná o multimilionáře/multimiliardáře někteří píšou, jako kdyby být multimiliardář byla nějaká nemoc. 😀

   • Avatar for Ondra Olomouc Ondra Olomouc | 21.12.2016 z 21:49 | Odpovědět

    Tak to by určitě ocenili, kdyby dostal šanci narkoman a bezdomovec. Určitě by školství pozvedli k ohromným výšinám.

 4. Manželka dědice Amway a zároveň sestra Erika Prince, který je zakladatelem velmi kontroverzní soukromé žoldácké organizace Blackwater, se stává novou ministryní školství. Ano, to jsou Amway fakta, aneb dáme tam jen ta fakta, která se nám hodí, aby jsme těm několika málo ušmudlaným kritikům zavřeli ústa 🙂

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 8:49 | Odpovědět

   Takže podle Vás se paní Betsy provinila tím, že se narodila do stejné rodiny. No tak to ano, to ji asi (podle Vás) budeme muset pranýřovat. Skutečně, to jsou argumenty, jak od tříletého dítěte.
   Mimochodem, máte prověřeno, že nikdo z Vašich příbuzných se nikdy nedopustil ničeho kontroverzního? Teď myslím všechny Vaše sourozence, bratrance, příbuzné z druhého kolene, atd. atd. Přeci jen, jste pořád ze stejné krve, tak to možná bude dědičné. A pro jistotu si to prozkoumejte zpátky do historie až k Adamovi a Evě. Minimálně tam byste měl narazit na jednoho hříšníka. 😀
   Ale chápu, že Vás ta informace o tom, že paní DeVos bude novou ministryní školství, štve. Proto jsem ji sem napsal, abyste se mohl chvíli hryzat do rtů. 😀

  • Mně se nejvíc líbí, jak se lidi jako vy vždycky snaží vyhrabat nějakou špínu. To musí být úžasně naplněný život, když se celý život brodíte kanálama, abyste něco vyhrabali. Jsem zvědavý, jak svůj život budete hodnotit, až vám bude třeba 60. Bude to 60 let života ve s******? Lidi jako vy tu byli už když Amway začínala, ale spousta z nich už dneska nežije a nevzdechne po nich ani pes. A Amway jede dál.

   Tak si brblejte dál, když vás to baví mrhat svým životem. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. A když už vám to nevyšlo v roce 1979 v USA, ani v roce 2014 v Indii, tak se ukájejte tím, že paní DeVosová je špatná, protože si ji Trump zvolil jako ministryni školství nebo proto že má takového nebo makového bratra, sestru, tatínka, dědečka, prababičku nebo koho… Však mezi těmi všemi na někoho něco vyhrabete. A až se tak stane, určitě dosáhnete pocitu blaženosti. 🙂

 5. Tento článek jste napsal, protože je to pro Vás další ujištění, že Amway je super, protože dokonce vnučka zakladatele se stala ministryní školství. To je poselství článku, viz. komentáře, kde Victor píše, jak je to super. Dáváte tedy rovnítko mezi tím, že Amway je super, protože se tohle stalo. Už ale nezmíníte to b, že je zároveň sestra zakladatele Blackwaters. Podle Vaší logiky, by si mohli propagátoři Blackwaters napsat na svůj blog, pokud nějaký mají, to samé. Devosova a Van Andelova rodina je v USA velmi známá a mocná. Sám Devos kandidoval na guvernéra. O tom nikdo nepochybuje. Ovšem použít to tak, jak je to použito zde, pro ujištění, že lidé v Amway udělali dobré rozhodnutí, že se zaregistrovali a budují tento byznys, je úplně mimo. Vím, že ve Vašem článku to takto není napsané, ale podle diskuse je to takto pochopeno, Devosová je ministryní školství, proto je Amway dobrá společnost a výborná příležitost…

  Pozn. admin: lži ve výše uvedeném komentáři byly přeškrtnuty, aby byly vidět na první pohled.

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 12:37 | Odpovědět

   Opravdu mě baví, jak mi vidíte do hlavy, “víte”, co si myslím, a znáte veškeré mé pohnutky, které mě vedly k napsání toho či onoho. Zřejmě jste něco jako Bůh, Alláh a Buddha v jedné osobě. Takže, milý fanatiku, sejměte si z očí tu černou pásku a najděte mi jediný důkaz toho, co zde o mé osobě tvrdíte (tj. o důvodu, proč jsem ten článek psal). Sám píšete, že to v mém článku není napsané, tak mi pak laskavě nevkládejte do úst něco, co se odehrává ve Vaší hlavě! Na Vaše spekulace tu není nikdo zvědavý a pokud nebudete dodržovat pravidla pro komentáře, tj. pokud svá lživá tvrzení nepodložíte důkazy (což asi půjde dost těžko, když jsou lživá), tak Vás upozorňuji, že Váš předchozí výplod byl tím posledním, co se tu od Vás objevilo. Nehodlám tu totiž dávat prostor spekulantům a lhářům, kteří něco bez rozmyslu plácnou, někoho osočí a pak nejsou schopni to doložit.

   A rád bych Vám sdělil, že ať se Vám to líbí nebo ne, faktem je, že je čistě na čtenářích, co si z článku odnesou. Já, na rozdíl od Vás, jim nehodlám určovat, jak mají “správně” přemýšlet. V článku je naprosto neutrálně prezentován nepopiratelný fakt, který Vy nemůžete evidentně zkousnout. 🙂 Nechtěl byste zavést cenzuru, aby se o tom náhodou český čtenář nedozvěděl? Opravdu Vám to tak leží v žaludku? 😉 Tak tomu se říká smůla. 😀

  • Hele MLMÁKU, když už se ti nelíbí, co tu píše admin za články, mám na Tebe dotaz. Už jsi napsal do redakce Forbesu? Forbes totiž zveřejnil podobný článek jako admin tady. 😀 😀 😀

   Jestli ono ti spíš nevadí, že Forbes píše o Amway jako o cituji: “$9.5 billion direct-selling giant that does business in more than 100 countries today”.
   A díky adminovi tady se to lidi můžou dozvědět. Kdyby ale brali informace jen od tebe, živě si dovedu představit, jaké zhovadilosti bys jim nakukal. Takže díky za tyhle stránky!!!!! Konečně lidi mají možnost se dozvědět o Amway pravdu.

   • Pořád čekám na tu odpověď, jestli jsi psal do redakce Forbesu…

    • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 19.1.2017 z 8:21 | Odpovědět

     MLMÁK sem napsal stohy ubrečených textů, jak jsem k němu nespravedlivý, takže na odpovědi na naše dotazy pro samé nářky nějak pozapomněl. 🙂 Níže jsem se ho schválně zeptal na to samé, aby Tvá otázka nezapadla, a v jeho nezveřejněném komentáři plném hromady nářků, kterou jsem se musel prokousat, abych se dobral nějaké odpovědi, jsem našel výmluvu, že ten odkaz nenašel (nevím, co je na tom těžkého, když je přímo pod článkem). Tak uvidíme, jestli do toho Forbesu napíše teď a dá nám vědět, jak uspěl. 😉

 6. “Nehodlám tu totiž dávat prostor spekulantům a lhářům, kteří něco bez rozmyslu plácnou, někoho osočí a pak nejsou schopni to doložit.”
  no hlavně, že tu dáváte prostor lidem jako Me, kteří napíšou do diskuse “tak se ukájejte tím, že paní DeVosová je ŠPATNÁ, protože si ji Trump zvolil jako ministryni školství nebo proto že má takového nebo makového bratra” a Vy napíšete “Takže podle Vás se paní Betsy PROVINILA tím, že se narodila do stejné rodiny.” Napsal jste to úplně ve stejném duchu, jako já, nic z toho jsem nikde netvrdil, ale Vy můžete, Me může, jen já ne, já Vám musím dávat důkazy 🙂 ok. Cenzuru zde dáváte jen Vy, viz. moje příspěvky k jinému článku, viz Vaše reakce na tuhle diskusi. Zkousnout nemohu akorát zvolení Trumpa, ovšem Vy nemůžete zkousnout, když se Vám někdo v diskusi do článku naváží, i když jsem zde uvedl pouze fakt, na který jste Vy asi zapomněl, do paní Betsy Devosové, jak je vidno.

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 14:19 | Odpovědět

   Čili dobrá. Budu sledovat tok Vašich myšlenek: podle svého tvrzení jste NECHTĚL napsat, že paní DeVosová se PROVINILA tím, že má někoho za bratra? Také jste nechtěl v žádném případě tvrdit, že je ŠPATNÁ? Čili celý Váš komentář měl asi znamenat že osoba paní DeVosové je v pořádku. Je to tak?

   Aha, už je mi to jasnější. Proč jste to tedy nenapsal rovnou a zvolil jste takový zvláštní způsob? Můžete nám dát nějaké vysvětlení?

   A nyní očekávám ten důkaz, který podpoří Vaše lživé tvrzení ohledně toho, proč jsem napsal ten článek. Mimochodem, nejsem sám, jak tu poznamenal VPA, ve stejném duchu napsal podobný článek i Forbes. Proč si tedy nestěžujete i u něj? Nebo jste si stěžoval a ignorovali Vás, tak jste se přišel vyb(l)ít sem?

   Cenzura? Někdo tomu říká cenzura, někdo obrana proti nedodržování pravidel pro komentáře. Vyberte si. O cenzuře by Vám mohli popovídat někteří kritici, kteří se zuby nehty brání zveřejňování faktů. Byli jsme toho svědky na zmanipulovaných diskuzích na serverech vlastněných jednou osobou – fanatickým uctívačem náboženské sekty Branhamistů (to není vtip, to je realita). Nebýt jeho chování vůči distributorům, tyto stránky by pravděpodobně nikdy nevznikly.

   Tady platí jiná pravidla. Internetové diskuze jsou dnes plné trollů. Marně jsem přemýšlel, jak odlišit komentář napsaný normálním uživatelem a ten psaný trollem. Nepřišel jsem na nic lepšího, než že budu požadovat důkazy pro tvrzení. Nelíbí se Vám to? Smůla. Nejste schopen svá tvrzení, kterými se snažíte toto podnikání očernit, na požádání doložit? Nedivte se, že je smažu. Není totiž v zájmu nikoho, vyjma pár vyšinutých trollů, fanatických kritiků a sektářů, aby se na těchto stránkách objevovaly nepravdivé a lživé informace, které, pokud jim někdo uvěří, jsou schopny někoho poškodit.

   Pokud, jak píšete, nemůžete zkousnout, že byl Donald Trump zvolen prezidentem Spojených států, tak se běžte nechat politovat na nějakou jinou diskuzi, nejlépe s nějakými přívrženci Clintonové. To je jediné, co Vám mohu poradit. Ovšem tyto stránky jsou o Amway a trollové tu nejsou vítáni.

 7. Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 18:55 | Odpovědět

  MLMÁK: Opravdu si můžete odpustit psaní slohových prací, kterými se snažíte obhájit. Mně bohatě stačí, když mi uvedete jediný DŮKAZ, že Váš výrok o důvodu, proč jsem napsal článek, je pravdivý. Nestojím o Vaše spekulace, domněnky, úsudky nebo pocity. Něco jste o mně prohlásil, já po Vás chci, abyste to doložil. Jednoduché. Zatím jste žádný důkaz o tom, proč jsem článek psal, neposkytl, tudíž Vaše další slohové práce nezveřejním. Třeba Vás to naučí, jak se v diskuzích chovat a příště třeba budete lépe volit slova.

  A když už budete odpovídat, odpovězte také na to, zda jste psal do Forbesu. Ti totiž napsali článek ve stejném duchu a zajímavé je, že magazín Forbes jste neobvinil, že takový článek napsal. Možná proto, že si uvědomujete, že byste se zesměšnil.

  V komentáři, který jsem Vám nezveřejnil, píšete, že: “Takže já jsem tohle ze článku usoudil, že ten článek je zde hlavně z toho důvodu, aby se lidé zamysleli a řekli si, že když je Devosová ministryní, je Amway super, snad mi nechcete určovat, jak mám přemýšlet.”

  Ano, to je možné, že Vy jste něco usoudil. Nicméně to, že jste to usoudil, Vám nedává právo tvrdit o mně něco, co nemáte podložené, a ještě to drze vydávat za fakt (viz Vaše věta: “Tento článek jste napsal, protože…”) Tak, jak jste to napsal, to není konstatování Vašeho názoru nebo úsudku. Je to drzé konstatování nepravdy a tudíž to tu nemá co pohledávat. Pokud toto nedokážete pochopit, pak je mi to skutečně líto.

  Z toho, že jsem Vám zveřejnil informaci o bratrovi paní DeVosové, jasně vidíte, že se žádným faktům nebráním, a to ani v případě, že se to paní DeVosové v podstatě nijak netýká (nepředpokládám, že byste měl jakýkoliv důkaz o propojení aktivit paní DeVosové a jejího bratra). Ale vyprošuji si, abyste tady o mně tvrdil něco, co není pravda.

  Takže se nejprve naučte psát tak, aby Vaše příspěvky neobsahovaly trolling, odlišujte své ničím nepodložené názory od faktů a pak Vám třeba Vaše další příspěvky schválím. Pro začátek Vás odkáži na Pravidla pro komentáře.

  Jinak k dalšímu článku ze stránek Forbes, na který jste uvedl odkaz. Není žádné tajemství a ani překvapení, že jako podnikatelé DeVosovi podporují republikány. Když na to mají (díky finančně silné Amway) peníze, proč by nemohli podporovat to, čemu věří? Chápu, že jestli máte v oblibě Demokraty, pak Vám je to proti srsti, ale s tím my nic nenaděláme. Jak článek říká, je možné, že rodina DeVosových za celá léta, kdy podporuje Republikány, mohla věnovat 200 milionů USD (pro srovnání: na charitu věnovala rodina Riche DeVose celkem 1,33 miliardy USD). A abyste měl informace úplné, mám tu pro Vás ještě jedno poslední srovnání: na charitu jen za uplynulý rok věnovali 104 milionů USD, zatímco republikánům za celá desetiletí (DeVosovi je podporují již od 60. let) věnovali 200 milionů USD. To jen abyste měl perspektivu.

  A pro Vaši info: ten druhý odkaz, který jste uvedl, byl od přispěvatele, což jste neuvedl. Přispěvatelé mohou publikovat na serveru Forbes, ale nepublikují jménem redakce, ale publikují své vlastní názory. Tedy to má asi tak stejnou váhu jako blog.

 8. Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 19:55 | Odpovědět

  A jen tak mimochodem, když už tak voláte po zveřejnění ÚPLNÉ pravdy, očekávám, že teď půjdete křičet na majitele několika zmanipulovaných blogů, který opomenul uvést ÚPLNOU pravdu o situaci v Indii, o údajném neekologickém dovozu Amway zboží z USA, o ocenění UNEP od OSN, atd. atd. Doteď jste o tom pravděpodobně nevěděl, což je vidět z toho, že tak zásadový člověk, jakým nepochybně jste, dosud na těch stránkách neprotestoval, že tam není ÚPLNÁ pravda. Teď už o tom ale víte, takže v zájmu zveřejnění ÚPLNÉ pravdy byste měl apelovat na majitele webu, aby zveřejnil, jak to nakonec v té Indii dopadlo, že dnes už tam mají legislativu pro přímý prodej, a vše, co jsem na těchto stránkách psal, byla pravda. Že Amway se chovala ekologicky i v dobách, kdy ještě vyráběla koncentráty v USA, atd. atd.

  Když na těch stránkách budete protestovat, prokážete tím zároveň, že nejste troll a že Vám opravdu jde o tu ÚPLNOU pravdu. 😉

  Schválně, mám nechat čtenáře hlasovat, jak to podle nich dopadne? 😀

 9. Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 18.1.2017 z 23:05 | Odpovědět

  MLMÁK napsal (část nezveřejněného příspěvku): “Ostatní blogy se nejmenují Amway fakta, Vy se chvástáte tím, že zde jsou pouze fakta, u ostatních jsem si toho nevšiml.”

  Nikdo nemůže za to, že jste slepý a vidíte jen to, co vidět chcete. Když se podíváte na Google na popis té stránky, o které mluvím, dočtete se tam mj.: “Na naší stránce se dozvíte fakta o amway. Poradíme Vám.” Takže teď, když jsem Vám podal jasný důkaz, že tomu tak je, můžete si odpustit hory nicneříkajících vytáček a rychle upozornit dotyčného majitele stránek, že by měl své tvrzení stáhnout nebo to napravit a zveřejnit celou pravdu. 😀 Vzhledem k tomu, že jste se vyhnul komentářům k tématům, která jsem zde uváděl, předpokládám, že mi dáváte za pravdu, že tam zveřejněné informace neobsahují úplnou pravdu.

  Jinak, k tomu, jak mi tu naříkáte v posledním příspěvku – slyšel jste už přísloví “jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá”? Když jste sem přišel provozovat trolling, nesmíte se divit poněkud ostřejšímu tónu. Vy jste ovšem ten, kdo tu provokací celou atmosféru diskuze navodil. Takže se nesmíte divit, že od čtenářů sklízíte to, co jste zasel. 😉 Mimochodem, informaci o bratrovi paní DeVosové jsem Vám tu nechal, tak proti čemu vlastně protestujete? Že jsem se ohradil proti tomu, že o mně tvrdíte něco, co není pravda? Kdybyste přiznal, že se mýlíte, mohli jsme si odpustit stohy nesmyslného handrkování. Z toho, jak se tu chováte, je jasné, o co Vám jde. Bohužel, vybral jste si špatnou stránku, protože já Vám nehodlám asistovat v tom, abych Vašim provokacím poskytoval více prostoru, než je bezpodmínečně nutné.

  K Hitlerovi a ke komunistům, ke kterým mě přirovnáváte ve svém posledním nezveřejněném komentáři, mám hodně daleko, to jste se netrefil. Ovšem stejně tak nesnáším lidi, kteří si myslí, že když jsou na Internetu anonymní, mohou si plácat, co chtějí, bez toho, aby za to nesli jakoukoli odpovědnost. Internet v dnešní době bohužel umožňuje i těmto jedincům, aby se projevovali. A proto také vznikl pojem moderovaná (ano, Vy tomu říkáte cenzurovaná) diskuze. Moderování diskuzí je ale naprosto běžná záležitost a jediný, kdo s tím má problém, jsou lidé, kteří nejsou schopni či ochotni dodržovat pár jednoduchých pravidel (většinou právě trollové). Některé servery to dělají dokonce tak, že vyžadují registraci a ověření uživatele. Jak jste si mohl všimnout, já nic takového nevyžaduji. Ale docela by mě zajímalo, kolik z těch “hrdinů” co na Internetu plácají svá moudra, by si za nimi stálo, i kdyby museli odhalit svou identitu, a kdokoliv, kdo se jejich tvrzením cítí poškozen, by si je mohl dohledat. To je jen úvaha k zamyšlení.

  A odkaz na ten článek od Forbesu máte přímo pod mým článkem. Kdybyste místo provokací pořádně četl, možná byste si ho i všiml. 😉

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close