Co mají společného Seznam.cz, Papež František, Lady Gaga a Amway? – Perly z českého Internetu

Každý, kdo se hlouběji zajímá o Amway, zcela jistě dříve nebo později narazí na českém Internetu na sérii dezinformačních blogů, které mají společného majitele. Zde jsou některé hlášky z těchto blogů, které zcela jistě stojí za to si přečíst, abyste si mohli ujasnit, proč vlastně tento člověk haní Amway.

Poznámka: Níže uvedené citace jsou publikovány včetně případných pravopisných a stylistických chyb. Všechny blogy, ze kterých v tomto článku citujeme, vyjma serveru zpovednice.cz, jsou ve vlastnictví pana Černého.

Začněme tím, že, podle autora webů, stojí prakticky za vším a za všemi (kromě něj samozřejmě) Satan. Nevěříte?

Seznam.cz je bohužel propagátor satana a jeho démonů… Uctívat “něco rohatého”, znamená uctívat satana.

Luboš Černý: Seznam.cz jako propagátor satana
(skristem.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Vyjádření majitele Seznam.cz, pana Iva Lukačoviče, naše redakce bohužel nemá k dispozici.

Pokračujme dalším převratným objevem, který pan Černý učinil:

Není pochyb o tom, že římsko-katolická církev je satanův projekt a že Papež František je člověk, kterého ovládá satan.

Luboš Černý: Je papež František Antikrist?
(skristem.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Vyjádření papeže Františka opět nemáme k dispozici.

Může snad teď Papež František očekávat, že mu Lady Gaga, která je podle pana Černého rovněž pod mocí satana, zazpívá, podobně, jako zpívala na oslavách 60. výročí Amway v Las Vegas? 😀

Lady Gaga je pod velkou mocí satana. Její spolupráce se satanem a démony je až zarážející a viditelná. Lady Gaga zpívá nechutné, zvrhlé, démonické skladby.

Luboš Černý: Lady Gaga je pod mocí satana
(skristem.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Lady Gaga na tato obvinění nijak nereagovala. 😀

Teď, když už všichni víme, že Satan na nás vybafne zpoza každého rohu, už nás nepřekvapí, že to samé se týká – jak také jinak – i firmy Amway: 😀

V Amway budujete ďáblovu síť a to skutečný křesťan chtít nemůže a nesmí.

Luboš Černý: Je Amway nástroj satana?
(skristem.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Vyjádření Amway distributorů k dispozici máme. Bohužel (nebo snad Satanužel?), není publikovatelné před 22. hodinou. 😀

Abychom byli přesní, výše uvedené se (podle autora webů) netýká jen Amway, ale celého oboru MLM:

Satan pomocí bezbožným lidi vytvořil MLM, a to pomocí New Age… Ano, MLM je démonské učení, které vede miliony lidí do věčného zatracení. Do New Age jsou zapojeni MLM firmy jako je Amway, Herbalife a řada dalších.

Luboš Černý: Co je New Age?
(krestanem.cz, majitel domény: Luboš Černý)

A je to tu, jak Vám vysvětlí expert na démony, pan Lukáš Havlíček, který v Amway údajně (alespoň podle svých slov) provozoval okultismus: 😀

Tyhle věci se Vám mohou dít, pokud začne praktikovat tyhle okultní učení a s Bohem Bible to nemá nic společného. U mě to bylo například to, že nešel počítač, internet apod. Problém je, že to neděláte Vy, ale démoni.

Lukáš Havlíček: Amway diskuze (původní diskuze smazána, dostupná v archivu)
(zpovednice.cz)

Tento člověk, jemuž se díky jeho vystupování na internetových diskuzích dostalo možnosti publikovat své převratné myšlenky na několika blozích vlastněných panem Černým, má jasno:

To se deje s clovek v Amway, dostava nove JA..NOVY CLOVEK.. takovy je pak ztrapeny a zniceny..protoze se zde magie a okultismu vysmyvaji..mysli si, ze se jim nic spatneho nestane…ze zlo neexistuje.. tak pak se divi, ze maji problemy atd. a nevi, proc to je, proc malem skoncil mrtvy atd. Netusi, kdo je jejich nepritel..a ze satan existuje..

Lukáš Havlíček: Mé neblahé zkušenosti s Amway + video (diskuze)
(amwey-business.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Ještě že satana neznalí lidé mají svého Spasitele, který má k dispozici informace ze zákulisí a je ochoten zdarma (a dobře) poradit: 😀

Majitelé Amway se hlásí ke Svobodnému zednářství, což je okultní organizace, kde se vykonávají satanské rituály. Pokud jste zapojeni do systému Amway, jste součástí New Age! Radím vám dobře, dejte od toho ruce pryč!

Luboš Černý: Amway je součástí New Age
(sekty.org, majitel domény: Luboš Černý)

A máme to! Amwayáci byli odhaleni! 😀 Stejně jako bývalý americký prezident George Bush st., který v 90. letech minulého století vystoupil na Amway seminářích:

Mimochodem, George Bush se hlásí ke Svobodnému zednářství (okultní organizace), stejně jako majitelé Amwaye.

Luboš Černý: George Bush na semináři Amway v Japonsku
(sekty.org, majitel domény: Luboš Černý)

Bingo!!! Svobodní zednáři! Podle věrohodných zdrojů (blog pana Černého), tam kromě zakladatelů Amway, Riche DeVose a Jaye Van Andela nebo George Bushe patřili i další američtí prezidenti a dokonce i Walt Disney, na jehož filmech a groteskách většina z nás vyrůstala. Zřejmě dobrá společnost. Nevíte někdo, kolik stojí vstupenka do tohoto klubu? 😀 Nebo myslíte, že bychom měli přehodnotit svůj názor na Disneyovky, protože jeho filmy nás dovedou do věčného zatracení, podobně jako MLM? 😀

Disney se již od dětství zajímal o okultismus (duchovní nauky, které jsou spojeny se satanem). Když se v dospělosti zadlužil, dostal se pod kontrolu stínové vlády (okultní elity)… Jeho kreslené filmy se dodnes používají na kontrolu dětských myslí. Tvorba Disney obsahuje mnoho satansko-zednářských symbolů (“vševidoucí oko”, symbol “paroháč”, symbol “victory”, 666…), vidíme tam techniky k ovládání lidské mysli.

Luboš Černý: Walt Disney je nástroj k ovládání lidské mysli
(tajemstvihudby.cz, majitel domény: Luboš Černý)

Ba ne, teď se na jednom z mnoha blogů vlastněných panem Černým dočítáme, že ke Svobodným zednářům, tedy k těm satanistům, patřili i Marx a Lenin či Stalin. Pokud Vám připadá zvláštní, stejně jako nám, že takový antikomunista, jako byl Walt Disney, by byl členem stejného spolku jako Lenin, Stalin a Marx, pak nad tím jednoduše přimhuřte očičko. 😀

Diagnózu duševního stavu těchto kritiků, kteří zaplevelelili český Internet neskutečnou snůškou nesmyslů o Amway, ponecháme na čtenářích. 😀 Alespoň snad už chápete, kdo stojí za negativní kampaní proti Amway, a jak moc byste měli jeho blogy brát vážně.

Pozn. redakce: Tento článek byl sepsán dne 6.6. v 6 hodin. 😀

Rating: 8.88/10. From 8 votes.
Please wait...

8 Komentářů k "Co mají společného Seznam.cz, Papež František, Lady Gaga a Amway? – Perly z českého Internetu"

 1. Já už ke Svobodným zednářům nepatřím, neboť jsem se oženil a mám se Zednáři utrum.

  • Stavím barák a potřebuji zedníka. Teď tady čtu, že členové Amway jsou zedníci nebo zednáři, to je asi fuk. Nepostaví mi ho někdo? Dobře zaplatím. :DDDDDD

 2. Teda, ještě že nežijeme ve středověku. To by pan Černý nahnal půlku světa na hranici, aby nás tam upálil. V jeho případě bych věřil, že by to upálení vzal doslova 😀 😀 😀

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 28.7.2019 z 14:48 | Odpovědět

   Máš pravdu, trochu to připomíná Jindřicha Bobliga z Edelstadtu z filmu Kladivo na čarodějnice. 😀 😀 😀 Akorát ten to dělal kvůli tomu, aby získal majetek, pan Černý to dělá proto, že tomu upřímně věří. 😀

 3. Si tam k těm jménům přidej i Karla Gotta. Ten magor Luboš Černý vidí satana všude. Na stránku tajemstvihudby.cz napsal článek “Karel Gott a jeho ďábelská show (satan v hudebním průmyslu)”
  Ten Černý je fakt nemocnej a měl by se jít léčit s tou svou palicí, protože tohle už je fakt na hlavu. Se divím, že ještě není zavřenej v Bohnicích.

 4. Pan Černý predevsim diky stylu vyjadreni muze skutecne znit “prehnane,, sle nekoho blazen a …nekteri si neberou servitky vubec a jmenuji ho jeste …. epesneji. Avsak co se tyka hudebniho prumyslu predevsim Metal/Rock/ dnes bohuzel i Pop viz. Gaga, Katty, Rihanna, Jay-Z, Eminem, samozrejme starej dobrej 😉 Ozzy 😀 lidi z Led Zeppelin 🙁 Kiss , ac/dc a spousta dalsich umelcu jsou skutecne zapleteni do predavani podprahovych informaci skrze text i video. Stejne tak i Disney opravdu tomu tak je a navic ….? Me prekvapuje spousta lidi zde, ze tuhle informaci nemaji k ruce, neni to nic nedostupneho a jiz desetileti potvrzene z mnoha zdroju… nejen tedy p. Cernym 🙂 …. mnoho svetovych mega star navic zcela otevrene hovori o ucasti na ritualnich seansich, provozovani cernych msech aj. “Spolecenskych akci,, tohoto druhu 😀 viz. Manson napr. Co se tyka prednich politickych hlav kteri jsou jiz od 19.st. Prevazne loutkova vlada o tom neni asi zcela pochyb, nebo snad tady …..? Lidi veri tomu, ze snad jsou volby oficialni …..? …….. 🤔😳😂 to mi nerikejte, ze tomuhle verite …..? 🤭 ze nee ?! 🙏🏼

  • Avatar for Amway-Fakta Amway-Fakta | 5.5.2020 z 23:42 | Odpovědět

   Konspiračních teorií existuje celá řada a že na ně nalítl zrovna pan Černý, mě nijak nepřekvapuje. Jeho posedlost tím, vidět za vším Satana, je vskutku pozoruhodná. Minimálně by si to podle mého názoru zasloužilo rozebrat z psychiatrického hlediska. 😀 Nejlepší na tom všem je, když o lidech, jako je Walt Disney, tlachá někdo, kdo ho nikdy nepotkal, nikdy s ním neměl možnost trávit byť jen jednu jedinou sekundu času, ale zato zcela přesně vědí, kdy Walt byl na které seanci a vzýval Ďábla (zřejmě tam měl nastrčenou skrytou kameru). 😀 😀 😀 Odpusťte, ale tohle fakt ne… Tohle ne.
   Shodou okolností, Walt Disney je zrovna člověk, kterého obdivuji už od svých dětských let. Četl jsem celý jeho životopis a viděl o něm několik dokumentů na českých i zahraničních televizích, kde hovořili lidé, kteří ho opravdu znali a pracovali s ním několik desítek let. A můžu Vám říct, že kdybych si měl vybrat, koho bych chtěl mít jako svůj vzor, jestli pana Černého nebo Walta Disneye, pak neváhám ani chvíli. A pochybuji, že jakýkoli duševně zdravý člověk by volil pana Černého.
   Říká se, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Stejné je to s příznivci konspiračních teorií. Když víte, co hledáte, vždy to tam najdete. Proboha, vidět v podpisu “Walt” tři šestky jako satanistický symbol a vyvozovat z toho, že Disney byl Satanista, to už chce opravdu hodně chorý mozek! To je můj názor, Vy si myslete, co chcete.
   Jistě, zdůvodnit jeho úspěch tím, že se spolčil s elitami, je jednoduché, řekl bych přímo prostoduché. Je to daleko jednodušší, než přiznat, že to byl pracovitý člověk, který riskoval vše, co měl, aby dosáhl svých snů. Někteří nemohou překousnout, že dosáhl takovéhoto masivního úspěchu a ukázal těm, kdo mu nevěřili, že pravda byla na jeho straně.
   Tak mě napadá… ono je to stejné i s Amway. Stejná obvinění, která si můžete přečíst o Disneyovi, naleznete i zakladatelích Amway. Prostě úspěch je něco, co se neodpouští!
   Takže vzkaz pro všechny závistivce: zalkněte se tou závistí. 😀

 5. Koza je nebezpečná zezadu, blbec všech stran. O panu ćerném to platí na 100%.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close